0.5 м2 Повний комплект ІЧ-підлоги Hot-Film під лінолеум / ІЧ-плівка, підкладка (2 шт), регулятор, супутні
2 545 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PROM3218
- +380 (66) 444-30-18
- +380 (63) 499-77-42
Увага! Повну комплектацію набору дивіться у фото до товару (фото №2).
В КОМПЛЕКТ 0.5 м2 ВХОДИТЬ:
Інфрачервона плівка (ширина 50 см) - 1 м.п.; Підложка Поліфом 4 мм - 1 м.кв.; Терморегулятор Програмований, М6.716 - 1 шт; Комплект для підключення - 1 шт. ► 2 кліпси, ізоляція; Монтажний скотч OPP - 1 рул.; Провід ПВ3 (синій + червоний) - 1.5 + 1.5 м.; Захисний шар E-stone (листи 1 х 1.2 м) - 1 шт.КОМПЛЕКТ ІНФРАЧЕРВОНОЇ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ ПІД ЛІНОЛЕУМ (КОВРОЛІН) З ПІДЛОЖКОЮ, РЕГУЛЯТОРОМ ТА ЗИХИСНИМ ШАРОМ
1. НАГРІВАЛЬНА ПЛІВКА
Інфрачервона плівка Korea Heating - якісна і надійна ІЧ-плівка південно-корейскього виробництва. Складається з п'яти технологічних шарів до складу яких входить срібна антиіскрова сітка, що підвищує пожежну безпеку виробу.
Потужність нагрівальної плівки становить 220 Вт/м2 , максимальна температура нагріву теплої підлоги (в нормальних умовах) складе 45 - 50 градусів Цельсія.
2. ТЕРМОРЕГУЛЯТОР ПРОГРАМОВАНИЙ
У регуляторі присутні 2-ва температурних датчика: датчик підлоги і датчик повітря, а також можливе програмування температурного режиму протягом доби.
3. СПЕЦІАЛЬНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА ПІДКЛАДКА З ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОГО СШИТОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ
Підкладка під інфрачервону плівку (вона ж підкладка під ламінат) - ключовий елемент в конструкції інфрачервоної теплої підлоги. Від якості підкладки залежить: кількість споживаної електроенергії теплою підлогою, "термін життя" нагрівальної плівки і конструкції "тепла підлога" в цілому.
На відміну від ІЧ-плівки, підкладка укладається по всій площі кімнати (додаткових підкладок під ламінат - не буде потрібно).
Товщина підкладки складає 4 мм . Крім цього підкладка з набору не дає усадки з часом, рівномірно розподіляє тепло, не містить речовин небезпечних для здоров'я.
4.ЗАХИСНА ТЕПЛОРОЗПОДІЛЮЧА ПІДКЛАДКА
E-stone - листи розміром 1 х 1.2 м, що складаються з базальтової крихти і полімерного сполучного. Укладаються зверху на ІЧ-плівку перед лінолеумом. Захищають іч-плівку від механічного продавлювання, а також виконує теплорозподільну функцію.
5. СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ НАГРІВАЛЬНОЇ ПЛІВКИ
Кліпси, ізоляційні матеріали, провід монтажний скотч.
Основні | |
---|---|
Виробник | Korea Heating |
Країна виробник | Південна Корея |
Призначення | Універсальне |
Коефіцієнт корисної дії | 96 % |
Напруга мережі | 220~240 В |
Частота | 50 Гц |
Ширина плівки | 500 мм |
Гарантійний термін | 180 міс |
Площа обігріву | 0.5 кв.м |
Користувальницькі характеристики | |
Вид | Плівки |
Тип | Інфрачервоний |
Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Потужність, Вт | 110 |
Товщина (мм) | 6.5 |
Потужність, Вт | 220 |
Кратність лінії відрізу, см | 25 |
- Ціна: 2 545 ₴