Терморегулятор EasyTherm ET-40 Wi-Fi Білий / Програмований, сенсорний, для теплої підлоги, з 1-м датчиком
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PROM5926
- +380 (66) 444-30-18
- +380 (63) 499-77-42
EASYTHERM ET-40/45 - терморегулятор призначений для керування електричними теплими підлогами(кабельними, плівковими, алюмінієвими матами). Дозволяє контролювати температуру нагрівання підлоги в діапазоні від 5°С до 40° за допомогою виносного датчика. Цей пристрій не має вбудованого датчика температури повітря.
Регулятор відрізняється сучасним, лаконічним дизайном. Глянцевий корпус представлений у двох кольорах – чорний (модель ET-45) та білий (модель ET-40). На передній панелі розміщені сенсорні кнопки керування.
На цифровому екрані не відображається зайва інформація - в режимі спокою великими цифрами висвічується температура. Для зручності користувача доступний режим регулювання рівня яскравості екрану.
КЕРУВАННЯ
Модель Eathyterm ET-40/45 максимально проста в налаштуванні та використанні, з можливістю віддаленого керування, завдяки вбудованому Wi-Fi модулю.
Зверніть увагу, що при першому підключенні регулятора до мережі одразу активується Wi-Fi модуль, без виконання додаткових комбінацій і натискань, що і відрізняє цю модель від більшості регуляторів.
Завдяки доступному функціоналу можна відстежити кількість споживаної електроенергії та встановити комфортний режим для забезпечення максимальної економії.
Налаштування режимів роботи виконується за допомогою мобільного додатка або на самому термостаті.
МОНТАЖ
Дана модель встановлюється в монтажну коробку (підрозетник) стандартного розміру на висоті не нижче 30 см від підлоги. Виносний датчик температури підлоги , який входить до комплектації, встановлюється на етапі монтажу теплої підлоги (плівки, мату, кабелю).
Сумісність з електрофурнетурою Unica Schneider дає можливість встановити регулятор у здвоєну рамку з вимикачем світла або розеткою.
ПЕРЕВАГИ
- лаконичній і стильний дизайн;
- швидке підключення до Wi-Fi;
- постійна підтримка заданої температури підлогиза допомогою виносного датчика;
- точне та легке керування з консолі;
- регулювання яскравості екрану в режимі очікування;
- функція захисту від дітей (блокуваннякнопок);
- сумісний із фурнітурою із серії Unica Schneider;
- наявність індикації нагріву;
- можливість контролю за витратою електроенеогії.
Основні | |
---|---|
Виробник | EasyTherm |
Країна виробник | Південна Корея |
Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
Вид терморегулятора | Програмований |
Гарантійний термін | 12 міс |
Дисплей | Так |
Напруга мережі | 220~240 В |
Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Системи опалення, Тепла підлога |
Стан | Новий |
Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
Управління | Віддалений доступ |
Колір | Білий |
Користувацькі характеристики | |
Вид | Терморегулятори |
Габарити (ВхШхГ) | 86 х 86 х 13.3 |
Діапазон температур | +5...+40 °С |
Клас захисту від пилу і вологи | IP20 |
Максимальна сила струму | 16 А |
Наявність Wi-Fi | Так |
Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Тип | Програмовані |
Частота | 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте