Продавець Smart-опалення "iHeat" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
119 відгуків
Отримайте розрахунок теплої підлоги за 1 хвилинуРозрахувати
+380 (98) 444-30-18
+380 (66) 444-30-18
+380 (63) 499-77-42
Електрична тепла підлога Інтернет-магазин "iHeat"

Угода

Цей документ «угода» являє собою пропозицію ФОП Білик А. В. (надалі — «Адміністрація»), укласти договір на викладених нижче умовах Угоди.

1. Загальні положення угоди

1.1 У цьому документі і випливають або пов'язані з ним відносинах Сторін застосовуються такі терміни і визначення:
а) Платформа — програмно-апаратні засоби, інтегровані з Сайтом Адміністрації;
б) Користувач — дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди у власному інтересі або виступає від імені та в інтересах представленого ним юридичної особи;
в) Сайт Адміністрації/ Сайт — інтернет-сайти, розміщені в домені polteplo.com.ua і його піддоменів;
г) Сервіс — комплекс послуг і ліцензія, що надаються Користувачеві з використанням Платформи;
д) Угода — угода з усіма доповненнями і змінами.

1.2 Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови даної Угоди. Такі зміни набувають чинності після закінчення 3 (Трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

2. Обов'язки Користувача

2.1 Користувач погоджується не вчиняти дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та сервісів Сайту.

2.2 Використання матеріалів Сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідно укладення ліцензійних договорів (одержання ліцензій)

2.3 При цитуванні матеріалів Сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове і можливо тільки після попереднього узгодження з Адміністрацією Сайту.

2.4 Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України та загальновизнаних норм моралі і моральності.

2.5 Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.6 Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або понесеними втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.7 Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має яких-небудь зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

3. Інші умови

3.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством України.

3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсною або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту у разі порушення ким-небудь з Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

4. Згода на обробку і захист персональних даних

Оформляючи замовлення , Користувач погоджується на обробку та використання своїх персональних даних (зокрема, використання, внесення в базу даних, розповсюдження, передачу третім особам, доповнення або інша зміна, видалення та інші дії, які може здійснювати Адміністрація Сайту з персональними даними в письмовій (паперовій), електронній або іншій формі, включаючи, але не обмежуючись наступними даними: ім'я, прізвище, по батькові, дата народження, паспортні дані, особиста зображення (фото і відео), контактні дані (адресу, телефон), а також інша інформація, які реалізуються Адміністрацією Сайту або третіми особами за допомогою цього веб-сайту, а також з метою захисту прав споживачів і з метою ведення Адміністрацією Сайту господарської діяльності, ведення статистики, з метою ведення бухгалтерського і податкового обліку, для комунікації і договірних відносин з державними органами, контрагентами та іншими третіми особами в ході здійснення господарської діяльності, для дотримання внутрішніх правил та процедур у процесі діяльності Сайту, а також для інших цілей, які не суперечать чинному законодавству.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner